AS West Kredit

 

AS West Kredit ir lielākais Latvijas nebanku hipotekārās kreditēšanas nozares uzņēmums, kurā strādā nozares speciālisti ar 20 gadu pieredzi. Mūsu darbības atslēgas vārds ir – piemērots kredīts ikvienai situācijai. Saviem klientiem piedāvājam kopā ar mūsu speciālistiem izvērtēt vispiemērotāko un atbilstošāko kredītu risinājumu.

Mūsu piedāvājumā ir dažāda veida hipotekārie kredīti:

  • kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu (ja Jums jau pieder nekustamais īpašums),
  • kredīts nekustamā īpašuma iegādei (ja Jums nepieciešams kredīts, lai iegādātos nekustamo īpašumu),

  • kredīts nekustamā īpašuma iegādei izsolē (ja Jums nepieciešams kredīts, lai iegādātos nekustamo īpašumu izsoles veidā),

  • bezprocentu hipotekārais kredīts (ja Jums nepieciešams kredīts termiņā līdz 6 mēnešiem un summā no 700 līdz 3000 EUR)

Savā darbībā vēlamies arī piedalīties veiksmīgas uzņēmējdarbības veicināšanā, tāpēc mūsu piedāvājumā tika ieviests kredīts nekustamo īpašumu attīstītājiem. Tas ir investīciju kredīts uzņēmumiem, kurā, ņemot vērā abu pušu intereses, tiek piedāvāts vispiemērotākais sadarbības modelis (kredīts ar visatbilstošāko maksājumu grafiku). Tāpat mēs piedāvājam arī iespējas kredītu saņemt jaunajiem uzņēmējiem (uzņēmējdarbības uzsākšanai).

Kā viens no retajiem Latvijas kreditēšanas nozares uzņēmumiem mēs piedāvājam kreditēšanas iespējas arī nerezidentiem. Kredīts nerezidentiem ir pieejams citu valstu pilsoņiem, kuriem ir interese saņemt finansējumu pret sev piederošu nekustamo īpašumu Latvijas teritorijā vai arī iegādāties nekustamo īpašumu Latvijas teritorijā.

Sekojot līdzi tirgus tendencēm esam ieviesuši pakalpojumu "kredīts komunālo parādu dzēšanai", kas ir labs risinājums, ja ir uzkrāts komunālais parāds.

Mūsu mājas lapā jūs variet atrast informāciju par to, kas ir kredīts, kādus kredītu veidus mēs piedāvājam un kā izvēlēties vispiemērotāko kredīta veidu sev.

Aicinām griezties AS West Kredit kredītu centrā Rīgā, vai zvanīt uz bezmaksas tālruni 80 000 330.

Mūsu speciālisti palīdzēs jums pieņemt atbildīgu lēmumu, lai kredīts būtu jūsu iespēja!               licenzija210.jpg  

Nepieciešams kredīts? Uzzini, kā aizņemties atbildīgi!