Kredīts nerezidentiem

Tagad ne tikai Latvijas pilsoņi, bet arī ikviens nerezidents, kuram ir interese iegūt finansējumu pret sev piederošu nekustamo īpašumu Latvijas teritorijā vai iegādāties nekustamo īpašumu Latvijas teritorijā var saņemt sev nepieciešamo finansējumu.

Ikviens kredīta pieprasījums tiek izskatīts vienas dienas laikā (ja kopējā kredīta summa nepārsniedz 30 000 EUR, ja summa ir lielāka, tad kredīta izskatīšana var aizņemt vairāk kā vienu darba dienu)


Kredīta noformēšanai iesniedzamie dokumenti

  • Īpašuma tiesības apliecinošs dokuments (zemesgrāmatu apliecība, apliecība par īpašuma tiesībām līdz dzīvojamās mājas privatizācijai)
  • Tehniskās inventarizācijas lietas kopija (ja īpašums ir reģistrēts zemesgrāmatā)
  • Īpašnieka pase un laulātās personas pases kopija, ja ir laulātais, arī laulības apliecība
  • Pēdējais komunālo maksājumu rēķins
  • Izziņa par dzīvesvietu ārpus Latvijas teritorijas
  • Nekustamā īpašuma fotogrāfijas (pēc kredītspeciālista pieprasījuma)


Uzziniet vairāk par kredītu pa bezmaksas tālruni – 80000330

Nestandarta gadījumos iesniedzamo dokumentu klāstā var būt izmaiņas – atkarībā no izsniedzamās kredīta summas, un par tām Jūs informēs atbildīgais AS West Kredit speciālists.  
Pirms darījuma slēgšanas lūdzam pārliecināties, vai noteikumos nav veiktas izmaiņas.

Aizņemies atbildīgi, izvērtē savas finansiālās iespējas!

Kredītu saraksts Rakstiet mums

Par mums

AS West Kredit ir lielākais Latvijas nebanku hipotekārās kreditēšanas nozares uzņēmums,  kurā strādā nozares speciālisti ar 20 gadu pieredzi. Mūsu darbības atslēgas vārds ir –  piemērots kredīts ikvienai situācijai. Saviem klientiem piedāvājam kopā ar mūsu speciālistiem  izvērtēt vispiemērotāko un atbilstošāko kredītu risinājumu. 

Mūsu mājas lapā jūs variet atrast informāciju par to, kas ir kredīts, kādus kredītu veidus mēs  piedāvājam un kā izvēlēties vispiemērotāko kredīta veidu sev.

AS West Kredit vienmēr palīdzēs jums aizņemties atbildīgi, lai ņemot kredītu jūs būtu droši par savu izvēli. Tāpat mums ir ļoti svarīgi zināt, ka ikviens mūsu klients zina, kā rīkoties situācijā, ja radušās finansu problēmas.


tālāk
Aizdevuma lietošanas procentu likme 3 %
No 2016.gada 14.marta līdz 2016.gada 01.jūnijam