27 gadu pieredze tirgū
11600 klienti
158 000 000 € kredītu apjoms

AS West Kredit ir pilna servisa kreditēšanas uzņēmums. Svarīgs ir katrs klients, tāpēc 27 gadu laikā esam daudz strādājuši pie apkalpošanas politikas, pakalpojumu kvalitātes un servisa uzlabošanas. Pie mums formējot kredītu, par visām darbībām ar valsts iestādēm, uzņēmums parūpējas klienta vietā.
Kredīta saņemšanas process ir maksimāli pielāgots klientu ērtībām. Pirms līguma slēgšanas visus dokumentus ir iespējams iesniegt elektroniskā versijā, tāpat arī visus sev interesējošos jautājumus ir iespējams noskaidrot zvanot uz bezmaksas tālruni 80000 330 vai arī izmantojot tiešsaistes čatu mūsu mājas lapā.
Mums ir svarīgi, lai klients pie līguma parakstīšanas būtu informēts par visiem kredīta noteikumiem, tāpēc ar līgumu ir iespējams iepazīties vēl pirms tā parakstīšanas un vajadzības gadījumā konsultēties ar savu juristu.

Kā mēs strādājam
            

Finansu darījumi ir liela atbildība. Formējot kredītu mēs esam atbildīgi klienta priekšā, lai sniegtu labāko iespējamo produktu un nodrošinātu augstākā līmeņa servisu. Lai spētu to visu nodrošināt uzņēmums seko līdzi klientu pieprasījumam un jaunākajām tirgus tendencēm. Katrs klients ir vērtība un ir svarīgi sadzirdēt viņa vēlmes un vajadzības.    

AS West Kredit ir viena no Latvijas Nebanku Hipotekārās kreditēšanas asociācijas dibinātājām, regulāri sadarbojoties ar dažādām valsts līmeņa struktūrām (PTAC, Ekonomikas ministriju, Saeimu) rūpējamies, lai šī nozare tiktu sakārtota un atbilstoši uzraudzīta, lai klients ņemot kredītu varētu justies droši. Kompānijas pamatprincips ir individuāla pieeja katram klientam, atvērtums un komunikācija, tāpēc ikviens no mūsu speciālistiem labprāt atbildēs uz jums interesējošajiem jautājumiem vai vienkārši veltīs laiku, lai parunātos par aktuālāko valstī notiekošo.

   

AS West Kredit ir nebanku hipotekārās kreditēšanas līderis Latvijā, un uzņēmums finanšu jomā darbojas jau no 1994.gada, ar kreditēšanu no 2000.gada. Izvēloties AS West Kredit Jūs izvēlēsieties stabilitāti, līgumus, kas izstrādāti un atbilst LR spēkā esošiem normatīviem aktiem. Uzņēmums piedalās dažādās darba grupās, kurā tiek lemti jautājumi par kopējo nozares sakārtošanu un attīstību. Tādējādi uzņēmums ir pirmais, kurš saviem klientiem var piedāvāt dažādas inovācijas un vienmēr būt soli priekšā konkurentiem, klientiem draudzīgu noteikumu piedāvāšanā.

Būt savas nozares līderim ir liela atbildība. Augsti noteiktos standartus ir jāspēj ne tikai ieviest, bet arī reāli īstenot dzīvē. Mums nav svarīgi cīnīties ar konkurentiem, mums ir svarīgi spēt piedāvāt klientam labāko!
Sergejs Maļikovs
Valdes priekšsēdētājs
AS West Kredit ir pilna servisa kreditēšanas uzņēmums. Svarīgs ir katrs klients, tāpēc 27 gadu laikā esam daudz strādājuši pie apkalpošanas politikas, pakalpojumu kvalitātes un servisa uzlabošanas. Pie mums formējot kredītu, par visām darbībām ar valsts iestādēm, uzņēmums parūpējas klienta vietā..
Tā ir vairāk kā 27 gadu pieredze finansu jomā. Rūpīgi izstrādāti pakalpojumi, atvērta komunikācija un mūsdienīga domāšana. AS West Kredit jau 5 reizes ir saņēmusi Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas Patērētāju Tiesību Aizsardzības centra izsniegto speciālo atļauju privātpersonu kreditēšanai. Vēl pirms līguma slēgšanas mūsu klientiem ir iespēja iepazīties ar līguma noteikumiem, maksājumu grafikiem un pieņemt lēmumus nesteidzīgi.