Diskusijās rodas rezultāts! Uzņēmuma vadībā ir divi vadītāji. Valdes priekšsēdētājs Sergejs Maļikovs un valdes loceklis Artūrs Silantjevs. Abi vadītāji uzņēmumā strādā jau ilgstoši, gadu gaitā kreditēšanas jomu ir izanalizējuši un izjutuši līdz pat niansēm. AS West Kredit vadība ir atvērta komunikācijai gan klientiem, gan sadarbības partneriem. Vienmēr jaunu inovāciju meklējumos un centienos būt soli priekšā konkurentiem, gan pakalpojumu, gan servisa kvalitātē.


Sergejs Maļikovs
Sergejs Maļikovs
Valdes priekšsēdētājs

Sergejs Maļikovs ir AS West Kredit valdes priekšsēdētājs kopš 2010.gada. Sergeja Maļikova darba princips ir vienmēr sekot klientu vajadzībām un strādāt tā, lai katrs klients būtu apmierināts un saņemtu sev nepieciešamo pakalpojumu. Sergejs rūpējas par savu komandu un regulāri domā par darbinieku kvalifikācijas celšanu, lai uzņēmums saglabātu savas stabilās līderpozīcijas tirgū. Sergejs ir atsaucīgs, vienmēr smaidīgs un enerģijas pārpilns. Viņa moto – grūtības, izaicinājums? Vai tad mēdz būt arī savādāk?

Artūrs Silantjevs
Artūrs Silantjevs
Valdes loceklis

Artūrs Silantjevs uzņēmumā strādā jau desmit gadus un ir galvenais, kurš nosaka un sakārto visus uzņēmuma juridiskos jautājumus. Artūrs ir viens no tiem, kurš nosaka kredītpolitiku un vienmēr ir jaunu iespēju meklējumos. Artūrs pēc dabas ir ideju ģenerators, neapstājas pat tad, ja sākotnēji ideja tiek noraidīta. Cīnīsies, kamēr atradīs veidu un iespējas ideju realizēt dzīvē. Artūrs ir viens no Nebanku hipotekāro kredītu asociācijas dibinātājiem, piedalās dažādās Ekonomikas ministrijas darba grupās par aktuālajiem nozares jautājumiem.