Diskusijās rodas rezultāts! Uzņēmuma vadībā ir divi vadītāji. Valdes priekšsēdētājs Sergejs Maļikovs un valdes loceklis Artūrs Silantjevs. Abi vadītāji uzņēmumā strādā jau ilgstoši, gadu gaitā kreditēšanas jomu ir izanalizējuši un izjutuši līdz pat niansēm. AS West Kredit vadība ir atvērta komunikācijai gan klientiem, gan sadarbības partneriem. Vienmēr jaunu inovāciju meklējumos un centienos būt soli priekšā konkurentiem, gan pakalpojumu, gan servisa kvalitātē.


Uldis Šneibahs
Uldis Šneibahs
Valdes loceklis

Uldis Šneibahs ar AS “WEST KREDIT” ir saistīts jau kopš 2010.gada, kad ieņēma sabiedrības padomes locekļa amatu. No 2012.gada līdz 2022.gadam – AS “WEST KREDIT” padomes priekšsēdētājs.
Ņemot vērā, ka Uldis Šneibahs ir vairāk kā desmit gadus bijis sabiedrības pārraudzības institūcijā padomē un ievērojot Ulda vairāk kā divdesmit gadu ilgo pieredzi advokatūrā, tad Ulda prioritāte sabiedrības vadības funkciju veikšanā vienmēr ir sabiedrības darbības likumība un pārskatāmība, reputācijas jautājumi, kā arī šodien aktuālie naudas izcelsmes jautājumi. Šo jautājumu risināšanā lieliski palīdz uzkrātā pieredze tiesvedībās un juridiskās palīdzības sniegšanā specifiskos komercdarbības jautājumos gan Latvijā, gan ārvalstīs.
Uldis ir pārliecināts, ka tikai patstāvīgi pilnveidojoties un pielāgojoties prasībām var sasniegt augstus rezultātus.

Artūrs Silantjevs
Artūrs Silantjevs
Valdes loceklis

Artūrs Silantjevs uzņēmumā strādā jau desmit gadus un ir galvenais, kurš nosaka un sakārto visus uzņēmuma juridiskos jautājumus. Artūrs ir viens no tiem, kurš nosaka kredītpolitiku un vienmēr ir jaunu iespēju meklējumos. Artūrs pēc dabas ir ideju ģenerators, neapstājas pat tad, ja sākotnēji ideja tiek noraidīta. Cīnīsies, kamēr atradīs veidu un iespējas ideju realizēt dzīvē. Artūrs ir viens no Nebanku hipotekāro kredītu asociācijas dibinātājiem, piedalās dažādās Ekonomikas ministrijas darba grupās par aktuālajiem nozares jautājumiem.