AS “West Kredit” atver pirmo filiāli ārvalstīs

AS “West Kredit” atver pirmo filiāli ārvalstīs

Latvijas lielākais nebanku hipotekārās kreditēšanas uzņēmums AS “West Kredit” paplašina savu darbību ārpus Latvijas robežām, atverot uzņēmuma pārstāvniecību Lietuvā. Uzņēmuma attīstība Lietuvā plānota vairākos virzienos – konkurējot ar citiem kredītdevējiem, sniedzot konkurētspējīgus un izdevīgus aizdevumus gan privātpersonām, gan arī uzņēmumiem. Lietuvas filiāles izveidē investēti aptuveni 100 000 eiro.

Kā norāda AS “West Kredit” valdes loceklis Artūrs Silantjevs, uzņēmuma darbības paplašināšana uz ārvalstu tirgiem ir likumsakarīga: “Nebanku hipotekārās kreditēšanas nozarē Latvijā darbojamies jau vairāk kā divdesmit gadus, un atrodamies stabilās līderpozīcijās. Vēlamies turpināt savu izaugsmi, tāpēc nākamais attīstības solis loģiski ir palielināt “West Kredit” klātbūtni un pozīcijas arī ārpus Latvijas robežām, ieejot Baltijas valstu tirgos, kur redzam, ka mūsu pakalpojumi varētu būt pieprasīti.”

Līdz ar jaunās filiāles atvēršanu Viļņā, AS “West Kredit”, Lietuvas klientiem tiks piedāvāts tas pats pakalpojumu klāsts, kas pieejams klientiem Latvijā – pilna servisa kreditēšana gan privātajiem, gan biznesa klientiem – piemēram, vidējiem un mazajiem uzņēmējiem, kam nereti ir grūtības gūt finansiālu atbalstu banku sektorā.

“Esam pārliecināti, ka ieiešana Lietuvas tirgū ir perspektīva – tur valsts ekonomika attīstās, aktīvi notiek būvniecība gan privātajā, gan biznesa sektorā, un arī nekustamā īpašuma jomā situācija šobrīd ir labākā līmenī nekā Latvijā. Redzam, ka lietuvieši ir atvērti jauniem finanšu pakalpojumiem, un redzam vietu arī savas darbības izplešanai. Esam pārliecināti, ka iekarosim arī mūsu kaimiņvalsts iedzīvotāju uzticību – tieši tāpat, kā tas mums ir izdevies Latvijā,” uzsver Artūrs Silantjevs.

AS “West Kredit” pērn izsniedzis aizdevumus vairāk kā 10 miljonu eiro apmērā. Uzņēmuma darbības paplašināšanai AS “West Kredit” arī piesaistījis papildu finansējumu 24 miljonu apmērā.


Par AS “West Kredit”

AS “West Kredit” ir nebanku hipotekārās kreditēšanas līderis Latvijā, kas finanšu jomā darbojas jau no 1994. gada. Uzņēmums ir arī viens no Latvijas Nebanku Hipotekārās kreditēšanas asociācijas dibinātājiem, regulāri sadarbojoties ar dažādām valsts līmeņa struktūrām un rūpējoties par nozares sakārtošanu un uzraudzību.