AS West Kredit pakalpojumu pieprasījumu tirgū vislabāk raksturo skaitļi.

Būt savas nozares līderim ir liela atbildība. Augsti noteiktos standartus ir jāspēj ne tikai ieviest, bet arī reāli īstenot dzīvē. Mums nav svarīgi cīnīties ar konkurentiem, mums ir svarīgi spēt piedāvāt klientam labāko!

Sergejs Maļikovs
Valdes priekšsēdētājs


AS West Kredit pakalpojumu pieprasījumu un stabilās līderpozīcijas tirgū, vislabāk raksturo skaitļi.
2016.gada augustā AS West Kredit izsniedza kredītu, kurš uzņēmumam ļāva atzīmēt jaunas virsotnes savā darbībā.
Kopš 2000.gada, kad uzņēmuma specializācija ir kreditēšana AS West Kredit ir izsniedzis kredītus, kuru kopējā summa mērāma 100 miljonos eiro.  


Uzņēmuma attīstības galvenie kritēriji ir saistīti ar sekošanu līdzi patērētāju pieprasījumam, regulāriem tirgus pētījumiem un ciešu sadarbību ar valsts institūcijām.

AS West Kredit ir pilna servisa kreditēšanas uzņēmums.
Svarīgs ir katrs klients, tāpēc 20 gadu laikā ir daudz strādāts pie apkalpošanas politikas, pakalpojumu kvalitātes un servisa uzlabošanas. Formējot kredītu AS West Kredit par visām darbībām ar valsts iestādēm, uzņēmums parūpējas klienta vietā. Kredīta saņemšanas process ir maksimāli pielāgots klientu ērtībām. Pirms līguma slēgšanas visus dokumentus ir iespējams iesniegt elektroniskā versijā, tāpat arī visus sev interesējošos jautājumus ir iespējams noskaidrot zvanot uz bezmaksas tālruni 80000 330 vai arī izmantojot tiešsaistes čatu mājas lapā.