Kredītspeciālisti
Mārīte Sindorova
Mārīte Sindorova
Kredītspeciāliste
Tālrunis: (+371) 67 68 65 65

Viņu raksturo vārds Pieredze! Ar lielo burtu. Gadu gaitā uzkrāta pieredze darbā ar klientiem ir pieslīpēta līdz pēdējai niansei. Mārīte vienmēr ir ieturēta, korekta un precīza. Konsultācijās ar klientiem vienmēr palīdz izvērtēt visus riskus un pieņemt lēmumus pārdomāti.

Ivars Jansons
Ivars Jansons
Kredītspeciālists

Ivars ir jaunākais kredītspeciālistu komandas dalībnieks. Ar katru dienu arvien vairāk pilnveido savas zināšanas. Ivars ir atvērts sadarbībai ar esošiem un potenciālajiem klientiem. Labprāt uzklausīs un palīdzēs piemeklēt klientam labāko risinājumu.

Klientu apkalpošanas speciālisti
Inese Čerkašina
Inese Čerkašina
Klientu apkalpošanas speciāliste
Tālrunis: (+371) 67 33 48 36

Ineses darbs ir saistīts ar klientiem, viņa ir ļoti liels palīgs kredītspeciālistiem. Viena no Ineses pārraudzības sfērām ir nekustamo īpašumu apdrošināšana. Inese ir izdarīga un cilvēks, uz kuru vienmēr var paļauties.

Viktorija Reznikova
Viktorija Reznikova
Klientu apkalpošanas speciāliste
Tālrunis: +371 67 33 48 36

Viktorija ir atbildīga un izpildīga speciāliste. Vienmēr laipna ar klientiem un kolēģiem. Mērķtiecīga, patīk attīstīties un paplašināt savas zināšanas.

Madlēna Aukšmuksta
Madlēna Aukšmuksta
Klientu apkalpošanas speciāliste
Tālrunis: (+371) 67 33 48 36

Madlēna ir cilvēks ar augstu atbildības sajūtu, komunikabla un mērķtiecīga. Ikdienas darbs ir saistīts ar klientu apkalpošanu un atbalstu kolēģiem dažādos administratīvajos darbos.
Pēc Madlēnas domām, veiksmīga uzņēmuma pamatvērtības ir izcila komanda un apmierināts klients.

Maksājumu nodaļa
Baiba Nereta Keiša
Baiba Nereta Keiša
Debitoru speciāliste
Tālrunis: (+371) 67 21 85 37

Baibas darbs ir saistīts ar esošajiem klientiem. Baiba ir pozitīva un ar ļoti labu humora izjūtu, savam darbam pieiet ļoti akurāti un kārtīgi. Reizēm viņas darbs ir saistīts ar finansiālās grūtībās nonākušiem klientiem, bet Baibas atvērtums un nosvērtība palīdz klientiem pieņemt pareizos lēmumus.

Māris Tunķels
Māris Tunķels
Debitoru speciālists
Tālrunis: (+371) 67 21 85 36

Māris ir kompānijas dvēsele, vienmēr smaidošs, pozitīvi noskaņots un enerģisks. Darbā ar klientiem Māris ir nelokāms, noteikumi ir noteikumi un tie ir jāievēro visiem, viņš spēj strādāt arī ar ļoti sarežģītiem klientiem. Darbā ar kolēģiem Māris ir atsaucīgs un labprāt dalās savās zināšanās.

  • 21 October 2020
    300x300.jpg
  • 1 October 2020
    Nepalaid vēja savu bīznesu
  • 15 May 2020
    aizdevums-300x300.jpg