Jautājumi

Mums ir svarīgi, lai mūsu mājaslapā jūs atrastu pēc iespējas vairāk atbilžu uz sev interesējošajiem jautājumiem. Esam apkopojuši tos jautājumus, kurus konsultāciju laikā visbiežāk cilvēki uzdod. Gadījumā, ja neatrodiet atbildi uz jautājumu, kurš jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar mums zvanot uz mūsu bezmaksas tālruni 8 0000 330 vai rakstot uz info@westkredit.lv

Kredīta saņemšana

Pēc kreditēšanas līguma noslēgšanas finansējums tiek izmaksāts izsoles rīkotājam vai maksātnespējas administratoram vienas dienas laikā.

Jā, kredītam var pieteikties gan gatavojoties dalībai izsolē, gan izsolei noslēdzoties, lai saņemtu trūkstošos finanšu līdzekļus.

Jārēķinās tikai ar standarta noformēšanas izmaksām (skatīt cenrādi).

Procesa ātrums ir atkarīgs no kreditoriem, kas pārvalda Jūsu esošās saistības. Ņemot vērā, ka pārkreditācijas nokārtošanai jāsagatavo un jānoformē dažādi dokumenti, process atsevišķos gadījumos var aizņemt pat mēnesi.

Pārkreditēšanas aizdevumu var saņemt fiziskas personas, saimnieciskās darbības veicēji, juridiskas personas un nerezidenti, kuriem ir īpašumtiesības nekustamajam īpašumam Latvijā.

Par dokumentu kārtošanu parūpēsies mūsu kredītspeciālisti.

Jums pieejamo kredīta summu varat uzzināt, aizpildot kredīta pieteikumu. Pēc pieteikuma aizpildīšanas ar Jums sazināsies West Kredit kredītspecialists, sniedzot informāciju par kreditēšanas iespējām.

Kredīts nekustamā īpašuma iegādei pieejams līdz pat 70% apmērā no īpašuma iegādes summas. Atlikusī nekustamā īpašuma pirkuma summas daļa ir jānodrošina no saviem līdzekļiem.

Aizdevuma līgums tiek noslēgts klātienē West Kredit birojā Rīgā, Kr. Barona ielā 28a vai attālināti.

Jā, kredīta līgumu var noslēgt attālināti. Vairāk informācijas pieejams šeit: Attālināta līgumu parakstīšana

Aizdevuma apmērs var būt līdz pat 70% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības.

Nē, kredīta līguma slēdzējam ir jābūt īpašuma faktiskajam īpašniekam.

Atkarīgs no aizdevuma produkta, par to Jūs informēs atbildīgais AS West Kredit kredītspeciālists.

Kredīta termiņš ir līdz 20 gadiem. Procentu likme sākot no 3% gadā. Aizdevuma nosacījumi un procentu likme tiek piemēroti individuāli izvērtējot klienta pieteikumu. Noformēšanas maksa - saskaņā ar cenrādi.

Pieteikums parasti tiek izskatīts 1-2 darba dienu laikā. Sarežģītākos gadījumos iespējams ilgāks izskatīšanas laiks, par ko klients tiek laicīgi informēts.

Aizdevumu var saņemt fiziskas personas, saimnieciskās darbības veicēji, juridiskas personas un nerezidenti, kuriem ir īpašumtiesības nekustamajam īpašumam Latvijā.

Kredīts pret ķīlu tiek izsniegts personām vecumā no 18 gadiem.

Aizdevums var būt paredzēts privātām vajadzībām (neparedzēti pirkumi, īslaicīgu finansiālu situāciju atrisināšanai), saimnieciskajai darbībai, juridisko personu apgrozāmajiem līdzekļiem, kā arī zemes, dzīvokļa, privātmājās vai komercplatības - iegādei, remontam, izsolei vai parādu dzēšanai.

Pieteikties aizdevumam var dažādos veidos - izmantojot čatu mūsu mājaslapā, apmeklējot West Kredit biroju, aizpildot pieteikumu mājaslapā vai izmantojot mūsu tiešsaistes sistēmu - Privāto Kabinetu (reģistrētiem lietotājiem).

Pie standarta hipotekārā kredīta noformēšanas nav nepieciešami nekādi līdzekļi, jo visas ar kredītu saistītās izmaksas tiek pieskaitītas kopējam aizdevumam. Ar savu finansējuma daļu jārēķinās vien kredītam nekustamā īpašuma iegādei (pirmā iemaksa) un kredītam nekustamā īpašuma iegādei izsolē.

Aizdevuma summu varēsiet saņemt līguma parakstīšanas dienā vai pēc hipotēkas reģistrācijas zemesgrāmatā.

Primāri ir svarīgi izvēlēties uzņēmumu, kurš ir saņēmis patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegto licenci patērētāju kreditēšanai Latvijas Republikā. Tas dod garantiju, ka uzņēmuma sniegtie pakalpojumi un noteikumi ir patērētājam draudzīgi. Otrkārt ir svarīgi izvēlēties uzņēmumu, kurš komunikācijā ar klientu ir atvērts un vēl pirms līguma slēgšanas klientam dod iespēju iepazīties ar līguma noteikumiem un vajadzības gadījumā tos parādīt savam juristam. Treškārt – kredīts ir atbildība, tāpēc ir ļoti rūpīgi jāizvērtē tā nepieciešamība.

Personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), nekustamā īpašuma adrese. Pārējo dokumentu sarakstu nosaka kredītspeciālists, izvērtējot kredīta summas apmēru, veidu un mērķi.

AS West Kredit izsniedz kredītus arī uzņēmējiem jau esoša biznesa attīstībai vai jauna biznesa uzsākšanai. Šie kredīti atšķiras no kredītiem patērētājiem, jo pie kredīta formēšanas tiek izvērtēta juridiskā persona nevis patērētājs.

Kredīta atmaksa

Pirmstermiņa atmaksai soda nauda netiek piemērota.

Kredīta ikmēneša maksājumi veicami saskaņā ar maksājuma grafiku. Gadījumā, ja klients vēlas savas līgumsaistības pārtraukt pirms noteiktā termiņa, tad ir nepieciešams rakstīt iesniegumu par kredīta dzēšanu, lai uzzinātu summu, kura ir iemaksājama aizdevēja kontā. Saņemot šo izziņu aizņēmējs veic galējo norēķinu un saņem atpakaļ iesniegtos dokumentus un dokumentu hipotēkas dzēšanai.

West Kredit saviem klientiem piedāvā plašu palīdzības mehānismu klāstu, piemēram, kredītbrīvdienas, klientam pielāgotus maksājumus vai maksājumu datumu maiņu. Katrs gadījums tiek izvērtēts individuāli efektīvākā risinājuma piemērošanai.

Vispārējie jautājumi

Kredīts nekustamā īpašuma iegādei izsolē ir aizdevuma veids, kas piemērots tieši dalībai nekustamo īpašumu izsolē. Neierobežotā kredīta summa sniedz iespēju brīvi piedalīties vairāksolīšanā.

Jā, West Kredit patur tiesības izvērtēt kredīta izmantošanu.

Par aizdevuma nodrošinājumu kalpo Latvijas Republikā reģistrēts nekustamais īpašums.

Saskaņā ar apdrošināšanas līguma noslēgšanas brīdī spēkā esošajiem Vispārējiem apdrošināšanas noteikumiem un šiem noteikumiem AAS „BTA Baltic Insurance Company”, turpmāk tekstā – BTA, ar Apdrošinājuma ņēmējiem slēdz apdrošināšanas līgumus par nekustamā īpašuma īpašnieka civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu. Papildu informācija.

Līguma darbības laikā aizņēmējam joprojām ir īpašumtiesības uz savu nekustamo īpašumu. Līdz ar to saņemot kreditora piekrišanu ir iespējams īpašumu iznomāt, izīrēt, dāvināt vai pārdot.

AS West Kredit ir nebanku hipotekārās kreditēšanas līderis Latvijā, un uzņēmums finanšu jomā darbojas jau no 1994.gada, ar kreditēšanu no 2000.gada. Izvēloties AS West Kredit Jūs izvēlēsieties stabilitāti, līgumus, kas izstrādāti un atbilst LR spēkā esošiem normatīviem aktiem. Uzņēmums piedalās dažādās darba grupās, kurā tiek lemti jautājumi par kopējo nozares sakārtošanu un attīstību. Tādējādi uzņēmums ir pirmais, kurš saviem klientiem var piedāvāt dažādas inovācijas un vienmēr būt soli priekšā konkurentiem, klientiem draudzīgu noteikumu piedāvāšanā.

Procentu likme katrā gadījumā tiek noteikta individuāli. Tiek izvērtēts kredīta veids, summas apmērs, termiņš un mērķis. AS West Kredit regulāri rīko akcijas, kuru ietvaros kredītus ir iespējams saņemt uz pazeminātām procentu likmēm.

AS West Kredit izsniedz kredītus tikai pret nekustamā īpašuma ķīlu (nodrošinājumu). Lai kredītu saņemtu, aizņēmējam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Pastāv vairāki veidi kā pieteikties kredītam:

  1. Aizpildot pieteikuma anketu internetā, kuru izvērtē mūsu kredītspeciālists un sazinās ar klientu informējot par nepieciešamajiem dokumentiem kredīta izsniegšanai, kurus ir iespējams iesniegt arī elektroniski. Tālāk kredītspeciālists ar klientu vienojas par tam ērtu laiku, lai ierastos uz līguma parakstīšanu. Pirms līguma parakstīšanas klientam ir iespējams saņemt līguma projektu (elektroniski vai klātienē), lai ar to varētu iepazīties un izteikt iebildumus līdz līguma parakstīšanai. Pēc līguma parakstīšanas klients saņem naudu.
  2. Zvanot uz mūsu bezmaksas tālruni 80 000 330 un piesakoties uz konsultāciju pie kredītspeciālista. Kredītspeciālists pa telefonu klientu informē par visiem nepieciešamajiem dokumentiem kredīta saņemšanai, kurus pirms tikšanās ir iespējams iesniegt arī elektroniskā veidā. Tālāk kredītspeciālists ar klientu vienojas par tam ērtu laiku, lai ierastos uz līguma parakstīšanu. Pirms līguma parakstīšanas klientam ir iespējams saņemt līguma projektu (elektroniski vai klātienē), lai ar to varētu iepazīties un izteikt iebildumus līdz līguma parakstīšanai. Pēc līguma parakstīšanas klients saņem naudu.

Ar iesniegumu un sūdzību izskatīšanas kārtību var iepazīties šeit.