Kredītspeciālisti
Mārīte Sindorova
Mārīte Sindorova
Kredītspeciāliste
Tālrunis: (+371) 67 68 65 65

Viņu raksturo vārds Pieredze! Ar lielo burtu. Gadu gaitā uzkrāta pieredze darbā ar klientiem ir pieslīpēta līdz pēdējai niansei. Mārīte vienmēr ir ieturēta, korekta un precīza. Konsultācijās ar klientiem vienmēr palīdz izvērtēt visus riskus un pieņemt lēmumus pārdomāti.

Ivars Jansons
Ivars Jansons
Kredītspeciālists

Ivars sevi ir pierādījis kā kompetentu un pieredzējušu speciālistu. Viņš prasmīgi pielieto savas zināšanas un ir atvērts sadarbībai ar esošiem un potenciālajiem klientiem. Labprāt uzklausīs un palīdzēs piemeklēt klientam labāko risinājumu.

Lilita Ozoliņa
Lilita Ozoliņa
Kredītspeciāliste
Tālrunis: (+371) 67 71 81 19

Lilitai ir pieredze kreditēšanas jomā, vienmēr ieturēta, pacietīga un precīza. Viņa redz klientu kā darījuma partneri, lai sasniegtu pozitīvu rezultātu.

Klientu apkalpošanas speciālisti
Viktorija Reznikova
Viktorija Reznikova
Klientu apkalpošanas speciāliste
Tālrunis: +371 67 33 48 36

Viktorija ir atbildīga un izpildīga speciāliste. Vienmēr laipna ar klientiem un kolēģiem. Mērķtiecīga, patīk attīstīties un paplašināt savas zināšanas.

Madlēna Aukšmuksta
Madlēna Aukšmuksta
Klientu apkalpošanas speciāliste
Tālrunis: (+371) 67 33 48 36

Madlēnas ikdienas darbs ir saistīts ar klientu apkalpošanu un atbalstu kolēģiem dažādos administratīvajos darbos. Pēc Madlēnas domām, veiksmīga uzņēmuma pamatvērtības ir izcila komanda un apmierināts klients.

Evita Martinova
Evita Martinova
Klientu / Pārdošanas konsultante
Tālrunis: (+371) 67 68 65 69

Evitai komunikācija ar klientiem ir ikdiena. Viņai piemīt spēja saprasties ar dažādiem klientiem, sadzirdēt viņu vajadzības un atrast optimālo risinājumu. “Jauni klienti, jaunas iespējas” - pēc Evitas domām tā ir iespēja sevi pilnveidot un iegūt jaunas zināšanas.

Maksājumu nodaļa
Baiba Nereta Keiša
Baiba Nereta Keiša
Debitoru speciāliste
Tālrunis: (+371) 67 21 85 37

Baibas darbs ir saistīts ar esošajiem klientiem. Baiba ir pozitīva un ar ļoti labu humora izjūtu, savam darbam pieiet ļoti akurāti un kārtīgi. Reizēm viņas darbs ir saistīts ar finansiālās grūtībās nonākušiem klientiem, bet Baibas atvērtums un nosvērtība palīdz klientiem pieņemt pareizos lēmumus.

Māris Tunķels
Māris Tunķels
Debitoru speciālists
Tālrunis: (+371) 67 21 85 36

Māris ir kompānijas dvēsele, vienmēr smaidošs, pozitīvi noskaņots un enerģisks. Darbā ar klientiem Māris ir nelokāms, noteikumi ir noteikumi un tie ir jāievēro visiem, viņš spēj strādāt arī ar ļoti sarežģītiem klientiem. Darbā ar kolēģiem Māris ir atsaucīgs un labprāt dalās savās zināšanās.