Kredītspeciālisti
Mārīte Sindorova
Mārīte Sindorova
Kredītspeciāliste
Tālrunis: (+371) 67 68 65 65

Viņu raksturo vārds Pieredze! Ar lielo burtu. Gadu gaitā uzkrāta pieredze darbā ar klientiem ir pieslīpēta līdz pēdējai niansei. Mārīte vienmēr ir ieturēta, korekta un precīza. Konsultācijās ar klientiem vienmēr palīdz izvērtēt visus riskus un pieņemt lēmumus pārdomāti.

Janis Briedis
Janis Briedis
Kredītspeciālists
Tālrunis: (+371) 67 68 65 61

Jānis ir jaunākais kredītspeciālistu komandas dalībnieks. Ļoti veiksmīgi ir iejuties komandā un ar katru dienu arvien vairāk un vairāk iegūst jaunas zināšanas. Jānis ir ļoti komunikabls un pieklājīgs, viņš ir patīkams sarunu biedrs, klientiem patīk ar viņu parunāties.

Ivars Jansons
Ivars Jansons
Kredītspeciālists

Korporatīvo klientu darījumu vadītāja
Baiba Strazdiņa
Baiba Strazdiņa
Korporatīvo klientu darījumu vadītāja/Korporatīvo produktu attīstītāja
Tālrunis: (+371) 67 686570

Baibai ir vairāk kā 20 gadu darba pieredze finanšu sfērā korporatīvajā segmentā, strādājot ar dažādu nozaru Latvijas uzņēmumiem. Baiba ir strādājusi klientu attiecību vadības, kreditēšanas, kredītu restrukturizācijas, finanšu tirgus jomās. Balstoties uz savu pieredzi Baiba klientiem nodrošinās  atbilstoša līmeņa profesionālu apkalpošanu, uzklausot un iedziļinoties klientu situācijā,  piedāvās iespējami labāko kreditēšanas piedāvājumu.

Klientu apkalpošanas speciālisti
Inese Štrombaha
Inese Štrombaha
Klientu apkalpošanas speciāliste
Tālrunis: (+371) 67 33 48 36

Ineses darbs ir saistīts ar klientiem, viņa ir ļoti liels palīgs kredītspeciālistiem. Viena no Ineses pārraudzības sfērām ir nekustamo īpašumu apdrošināšana. Inese ir izdarīga un cilvēks, uz kuru vienmēr var paļauties.

Arīna Marina
Arīna Marina
Klientu apkalpošanas speciāliste

Arīna ir vienmēr smaidoša un runātīga. Komunikācijā ar klientiem atsaucīga un izpalīdzīga. Viņas moto – lai katrs klients ir apmierināts! Ikdienā paralēli klientu apkalpošanai strādā arī ar sadarbības partneriem.

Maksājumu nodaļa
Baiba Nereta Keiša
Baiba Nereta Keiša
Klientu apkalpošanas speciāliste maksājumu daļā
Tālrunis: (+371) 67 21 85 37

Baibas darbs ir saistīts ar esošajiem klientiem. Baiba ir pozitīva un ar ļoti labu humora izjūtu, savam darbam pieiet ļoti akurāti un kārtīgi. Reizēm viņas darbs ir saistīts ar finansiālās grūtībās nonākušiem klientiem, bet Baibas atvērtums un nosvērtība palīdz klientiem pieņemt pareizos lēmumus.

Māris Tunķels
Māris Tunķels
Debitoru speciālists
Tālrunis: (+371) 67 21 85 36

Māris ir kompānijas dvēsele, vienmēr smaidošs, pozitīvi noskaņots un enerģisks. Darbā ar klientiem Māris ir nelokāms, noteikumi ir noteikumi un tie ir jāievēro visiem, viņš spēj strādāt arī ar ļoti sarežģītiem klientiem. Darbā ar kolēģiem Māris ir atsaucīgs un labprāt dalās savās zināšanās.